Business Condo Suite 1Br
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Spa en ontspanning Jacuzzi | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Business Condo Suite 1Br Panama-Stad van 76 m² ligt in de Costa del Este wijk van Panama-Stad, op 25 minuten lopen van de Kathedraal in Old Panama en biedt ruimte aan maximaal 2 gasten. Het 1-slaapkamer appartement biedt moderne faciliteiten, zoals Wi-Fi en benodigdheden zoals privé-autoparkeren voor autoreizigers.
Het appartement is gelegen op 2 km van Stadion Rommel Fernandez. De Kerk van San Jose ligt binnen 15 minuten rjden weg van de 2-badkamer accommodatie.
Business Condo Suite 1Br heeft een douche voor uw comfort. Verder zijn er een droger beschikbaar.
Het appartement biedt een complete keuken. De aanwezigheid van een bubbelbad en een sauna draagt ook bij aan een aangenamer verblijf. Om hun verblijf in de accommodatie nog aangenamer te maken, kunnen gasten deelnemen aan activiteiten zoals squash.
- Luchthavens
- Luchthaven Tocumen International15 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Sauna
- Jacuzzi
- Fitnesscentrum
- Squash
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Business Condo Suite 1Br?
Gasten van Business Condo Suite 1Br kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Kathedraal in Old Panama, op 25 minuten lopen. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Kerk van San Jose (6 km) en Stadion Rommel Fernandez (2 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Business Condo Suite 1Br?
De prijs van het boeken van Business Condo Suite 1Br is $128. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Business Condo Suite 1Br?
Business Condo Suite 1Br heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Business Condo Suite 1Br?
Ter plaatse kunnen gasten van Business Condo Suite 1Br de ontspanning ervaren met een bubbelbad en een sauna. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van Business Condo Suite 1Br?
Business Condo Suite 1Br bestaat uit 76 vierkante meters. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.